A taky drápky. Kvůli nim vlastně to celý moje trápení začalo. Dokud totiž panička neřešila moje drápky a nešla kvůli nim se mnou k paní doktorce, tak by nikdy nedostala takový instrukce, jaký dostala. Do té doby si totiž naivně myslela, že ty velký prsa, co mi konečně narostly a na který jsem náležitě hrdá, a ty svůdné plně tvarované boky, jsou jen důsledkem hárání a za chvíli odezní.

Neodezní, naopak se to prý ještě zhorší. Ano, je to tak, mám falešnou březost. Myslim si, že jsem v tom. Teda aspoň moje tělo si to myslí a připravuje se na krásný malý imaginární žížalky.

Tak takový břišáky, jako měla máma, ještě nemám. Ale třeba taky přijdou:)

Tak takový břišáky, jako měla máma, ještě nemám. Ale třeba taky přijdou:)

A jaký byly ty instrukce? Strašný. Dieta, pohyb a přísné sledování pochodů mého těla. Pohyb mi nevadí, naopak si ho velmi užívám. Už takhle mě každej večer kluci proháněj po psí louce, protože jim vonim a nějak je přitahuju, asi to bude těma svůdnýma bokama a prsama, co mi vyrostly a mám je na celý louce největší. Ale ta dieta? Žádná konzervička, žádnej vývárek, žádný masíčko, nic. Jen granule „pro seniory“! Já, krasavice v rozpuku, musím jíst žrádlo pro staroušky. A mezi sledování pochodů mého těla patří kontrolování růstu mých ňader a zda se mi nenalévají mlíkem. Pokud ano, má mi je panička mazat octem, že si je prej nebudu lízat a tím stimulovat tvorbu mlíka.

Myslim, že je na čase se zamyslet, jestli je lepší bejt holka nebo kluk. Do teď jsem byla pro holku, u kluků mi přišlo dost nejapný, jak slintaj na každou sukni a snažej se očůrat každej vyvýšenej bod v okolí, ale už nějak nemám tu jistotu.

Ale jedno vim jistě, bradavky si octem namazat teda fakt nenechám!

BLOG | LAJKA | KOMIKS